Hradec Králové: 603 252 766, 732 606 141
České Meziříčí: 734 324 600
Jsme tu pro Vás!

Náš tým

MUDr. Dita Bergmanová

MUDr. Dita Bergmanová

Vedoucí lékař

Studovala na Gymnáziu Boženy Němcové v Hradci Králové a poté na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové – obor Stomatologie. Po promoci v roce 2007 pracovala jako zubní lékař v ordinacích v Týništi nad Orlicí a v Hradci Králové.

Soustavně zdokonaluje svoje znalosti na teoretických i praktických kurzech, které jsou vedeny předními odborníky.

Radek Mounajjed Fixní protetika - moderně, bezpečně
Daniel Černý Výplňová terapie bez rizika
 
Daniel Černý Endodoncie systematická praktická
Jiří Nožička Implantologie pro začátečníky i pokročilé

a mnoho dalších...

MDDr. Kristýna Jindrová

MDDr. Kristýna Jindrová

Zubní lékař

Studovala Gymnázium Boženy Němcové a následně Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci - obor Zubní lékařství. Neustále se dále vzdělává, což jí pomáhá udržovat si přehled o nejnovějších trendech zubního lékařství. Zkušenosti navíc rozšiřuje prakticky prostřednictvím četných pohotovostních služeb v Českém Meziříčí.
MDDr. Denisa Matějková

MDDr. Denisa Matějková

Zubní lékař

Studovala na Gymnáziu Vysoké Mýto a následně Lékařskou fakultu University Karlovy v Hradci Králové - obor Zubní lékařství. V letech 2014 až 2016 se aktivně podílela na systému přednášek programu Curaprox Dental prevention pro žáky základních a mateřských škol a vzdělávala i širokou veřejnost v programu Ve zdravém Hradci zdravý zub. V roce 2016 si jako plavčík programu Guardian Aquatics, Inc. ve Spojených Státech Amerických zdokonalila své jazykové znalosti angličtiny slovem i písmem.
MDDr. Ondřej Havlíček

MDDr. Ondřej Havlíček

Zubní lékař

Studoval na Gymnáziu Havlíčkův Brod a následně Lékařskou fakultu University Karlovy v Hradci Králové - obor Zubní lékařství. Již za studia se aktivně podílel na chodu fakulty jako člen Akademického senátu LFUKHK a na systému přednášek programu Curaprox Dental prevention. V roce 2017 byl součástí týmu čtyřnásobných mistryň světa České raftingové reprezentace na závodech Mistrovství světa v Japonsku.
MDDr. Tomáš Chládek

MDDr. Tomáš Chládek

Zubní lékař

Odmaturoval na Gymnáziu Havlíčkův Brod. Zubním lékařem se stal na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Dodatečné vzdělávání a specializace je samozřejmostí- již během studií byl jedním z přednášejících v programu Dental Prevention. Od letošního roku se stal členem České Společnosti pro Implantologii. Třetím rokem je trenérem ve fitness studiu FitStyle.
 

Asistentky

Nedílnou součástí našeho týmu jsou milé a ochotné asistentky, bez jejichž práce si lze jen těžko představit fungující praxi.

Alena Stejskalová

Alena Stejskalová

Absolventka Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední zdravotnické školy v oboru Zdravotnický asistent. Úspěšně dokončila kurz Zubní instrumentářky.
Adéla Táglichtová

Adéla Táglichtová

Zubní instrumentářka v Hradci Králové

Absolventka Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední zdravotnické školy v oboru Zdravotnický asistent.
Iva Peterová

Iva Peterová

Zdravotní sestra

Absolventka SOU obchodního v Chocni s nástavbovým studiem zakončeným maturitou. Úspěšně dokončila kurz Zubní instrumentářky ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové.
Martina Truncová

Martina Truncová

Zdravotní sestra

Absolventka Střední zdravotnické školy Pardubice v oboru Zdravotnický asistent.
Andrea Špatenková DiS.

Andrea Špatenková DiS.

Dentální hygienistka

Vystudovala obor asistent zubního technika v Hradci Králové, po kterém se rozhodla rozšířit své vědomosti studiem na V0ŠZ v Praze - obor Diplomovaná dentální hygienistka. Během svého studia byla přednášet nejen na základních školách ale i v domovech seniorů. V práci se zaměřuje především na zdraví dutiny ústní a parodontologii, ale také na estetiku - bělení zubů. Zajímá se o nejnovější klinické studie a školení od renomovaných firem ( Curaprox, GSK, Enzymel, Philips, Ems -guided biofilm therapy, ale také TePe nebo GABA , atd...). Mluví plynule anglicky.